Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Pojízdné tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Renata Skalníková

Personální kancelář ManMark / PR Office / Ing. Renata Skalníková je situována v samém centru Rychnova nad Kněžnou v budově relitní společnosti JIMEX Rychnov, s.r.o.. Naše podnikání je založeno na poctivosti, spolehlivosti, bezúhonnosti a profesional

OBSLUHA CNC STROJŮ [zaměstnanecké výhody](swjarme)

Město (Kraj), ulice: Trutnov (Trutnov)  | Více informací o Město Trutnov
Obor: Strojírenství
Technika, elektrotechnika a vývoj
Výroba a průmysl
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 25000

Pro našeho klienta, celosvětově působící výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBSLUHA CNC STROJŮ [dvousměnný provoz](swaqiun)

Popis pozice
- obsluha CNC strojů
- znalost systému CNC frézování dle dodaných dat /2D, 3D/
- vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D

Požadujeme
- vyučení v technickém oboru
- min. 2 roky odborné praxe v oboru frézování

Nabízíme
- perspektivní zaměstnání v neustále se rozvíjející společnosti
- profesní růst a rozvoj
- odpovídající mzdové ohodnocení
- roční odměny
- moderní pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- jazykové kurzy
- dotované stravování
- příspěvky na penzijní připojištění
- další firemní výhody
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01

Web:
Kontakt: Václava Dobešová
Email: vaclava.dobesova@manmark.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo OBSLUHA CNC STROJŮ [zaměstnanecké výhody](swjarme), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.